Ako jednoducho dodať Vášmu interiéru magické čaro?

Zariaďujete si nové bývanie? Alebo stále dolaďujete už zariadené? Ešte to nie je ono? Aj napriek tomu, že ste si dali záležať, niečo tomu stále chýba? Máte radi veľký priestor a riadite sa zásadou, menej je niekedy viac?  Máme pre Vás pár tipov,  ktoré vdýchnu život do Vášho domova, neuberú mu z priestoru a dajú mu „dušu“.

Šperky pre Váš interiér

Stáva sa, že bývanie je vkusné a zladené, no napriek tomu byt, či dom pôsobí chladne a smutne. Chýba mu „teplo domova“, ktoré dokážu vyčarovať správne zvolené doplnky. Sú ako šperky na žene. Vedia  zo zdanlivo všedného, urobiť výnimočné. Podčiarknu štýl a dajú žene mäkšie a hladšie kontúry. Tak je to aj s interiérom.  Skutočnosť, že chceme šetriť priestor predpokladá, že každý obraz, kvetináč, či váza, ktorou interiér dotvoríme, bude spĺňať okrem estetickej, aj praktickú funkciu.

Sila svetla

Aké svetlá máte v byte? Množstvo a intenzita svetla totiž pôsobí aj na Vašu náladu. Stáva sa Vám, že niektoré časti domu ignorujete? Môže to byť práve svetlom. Nielen hlavné osvetlenie, ale aj to vedľajšie sa podieľa na vytváraní atmosféry a hlavne zútulnení domova. Pôsobí na našu psychiku aj na to, ako sa cítime, v akej sme pohode, ako dokážeme napríklad doma vypnúť a relaxovať, vychutnať si spoločný čas, či sústrediť sa.

Poďme sa teda naladiť, nájsť šperk a svetlo

Viete si predstaviť dizajnové doplnky, ktoré sú symbiózou elegantného dizajnu a praktickosti? Také, ktoré zanechajú neopakovateľný dojem a dokážu umocniť celkový dojem z priestoru? Vytvoriť intímne osvetlenie, zviditeľniť obraz, či dať Vašim kvetináčom originálny ráz?

LED kvetináč

Milujete kvety a radi im dáte vyniknúť?  Poznáte LED kvetináče, ktoré svietia? Vaše obľúbené izbové kvety sa tak môžu stať magickou dominantou celej miestnosti. Výhodou LED kvetináčov je, že sú prenosné, takže sa nemusíte obmedzovať iba na interiér. Môžu byť praktickou a estetickou dekoráciou aj  Vašej terasy.

LED obraz

Obraz visí snáď v každom byte, či dome. Či už rodinný portrét, alebo umelecké dielo, má dotvoriť harmóniu v priestore. Častokrát ho však hostia pri návšteve nepostrehnú, hoci Vašim úmyslom bolo, že sa stane dominantou. Čím to je? S LED obrazom Vám nič také nehrozí. Práve naopak, rozžiarite miestnosť nevšedným obrazom, z ktorého sála príjemné svetlo a vytvára v izbe príjemný pocit harmónie a tepla. Prostredie s intímnym osvetlením, ako stvorené pre večerný relax,  či Vašu party.

Výhodou LED kvetináča, ako aj LED obrazu je aj skutočnosť, že s citom podčiarkne atmosféru a zároveň slúži aj ako lampa. Tlmené svetlá v mnohých prípadoch LED doplnkov, ako sú aj LED gule a kocky, môžete z pohodlia Vášho kresla ovládať aj diaľkovým ovládaním a  samozrejme zvoliť si aj farbu osvetlenia. LED doplnky sú nenáročné na spotrebu energie. Tento najnovší trend sa teší obľube moderných domácností už aj na Slovensku. Ich magické čaro si zamilujete.

Kliknite na náš priateľský web Magmakam! Exkluzívne kamenné umývadlá, kúpeľňové sady a príslušenstvo. www.magmakam.sk